Piknik z okazji Dnia Dziecka

8 czerwca 2016

Choć w dniu dziecka byliśmy na zielonej szkole, to jednak dzieci nie straciły corocznej imprezy zorganizowanej w ogrodzie parafii przy Placu Szembeka. Wiele atrakcji i piękna pogoda uczyniły ten dzień niezapomnianym.

Podczas pikniku były dwa zestawy dmuchane do zabaw. Można było też grać w piłkę lub inaczej spędzać czas. Były również kiełbaski z grilla, ale najbardziej podobała mi się zabawa z moją klasą. Ciekawa jestem, jakie atrakcje będą za rok.

Kinga Milaniuk

Na pikniku najbardziej zainteresowała mnie dmuchana zjeżdżalnia i grill. Oczywiście nie zabrakło piłki nożnej. Razem z Albertem z klasy 4 zorganizowaliśmy taczko taxi. Impreza była udana.

Jan Bocheński

Najlepiej bawiłam się z moją klasą na dmuchanej zjeżdżalni i zamku. Nie mogą się już doczekać kolejnego pikniku za rok.

Lena Rynkun – Werner