Podróże po świecie

22 marca 2016

W naszej szkole każdy z uczniów ma swoje hobby, pasje i zainteresowania. Jak się okazuje, czasem w powstaniu i odnalezieniu pasji rodzice uczniów borą czynny udział, zarażając swoje pociechy tym, co im samym daje radość i satysfakcję. Tak właśnie było w przypadku naszej wychowanki  - Tosi Merecz.  Uczennica klasy V pojawiła się w szkole wraz z Rodzicami, aby wspólnie opowiedzieć o pasji, jaką jest podróżowanie. Zwiedzanie tych bliższych jak i najdalszych zakątków świata sprawia radość, uczy odpowiedzialności, wzmacnia rodzinne więzy i daje mnóstwo satysfakcji. Tosia z Rodzicami prezentowała filmy i zdjęcia ze swoich podróży, opowiadając o różnych przygodach, które ich spotkały – często zabawnych, a niekiedy trochę stresujących, które jednak kończyły się „happy endem” i są teraz świetnym tematem opowieści. Uczniowie i nauczyciele byli zachwyceni historiami „Merecz On The Go” dlatego zaprosiliśmy ich ma kolejne spotkanie.

Można było dowiedzieć się wielu ciekawych informacji – podobało mi się to spotkanie i też chciałabym tak podróżować.

Magdalena Zalewska

Bardzo ciekawy występ i mnóstwo ciekawych historii.

Julia Tuzimek