Praskie Prezentacje 2014

4 października 2014

Podczas pikniku dzielnicy Praga-Południe nasza szkoła miała swoje stoisko, na którym mogła zaprezentować osiągnięcia uczniów i filozofię PSP 114, odbywały się także konkursy plastyczne prowadzone przez pana Konrada. Podczas festynu odbyło się wiele imprez, a na piknik przybyło wielu gości. Nasi uczniowie zaprezentowali wybrane piosenki z Kabaretu Starszych Panów.

Słyszałem na pikniku moją ulubioną piosenkę „Ząb, zupa, dąb”. Bardzo mi się tam podobało i smakował mi popcorn.

Aleksander Rylski

Bardzo mi się podobały wszystkie piosenki, które śpiewały dzieci z naszej szkoły.

Klaudia Wiza

Na festynie podobało mi się, że rozdawali watę cukrową za darmo, małe fontanny i piosenki, które śpiewały dzieci z naszej szkoły.

Livia Strączyńska