Premiery teatralne 2016

31 marca 2016

Podtrzymując szkolną tradycje, ostatniego dnia marca najmłodsi uczniowie naszej szkoły wystąpili podczas Wieczoru Artystycznego w Stołecznym Centrum Edukacji Kultury. Długotrwałe przygotowania zaowocowały wspaniałymi występami i licznymi brawami. Pierwszy raz na deskach teatru występowali uczniowie klasy I, którzy świetnie sobie poradzili z interpretacją wiersza L.J.Kerna pt. „Pan Tygrysek” w reżyserii Anny Mateckiej. Wspólny spektakl uczniów klas II i III pt. „Wielki Czarodziej Oz” w reżyserii Anny Mateckiej i muzyką Małgorzaty Ścibisz zdobył wiele braw i słów uznania. Ciężka praca uczniów i nauczycieli przyniosła wspaniałe efekty.

Jestem zachwycona, bo był to mój pierwszy taki poważny występ i było bardzo ciekawie.

Marianna Bocheńska

Ten występ było ciekawy. Lubiłam swoja role, choć troszkę się stresowałam, ale całość była bardzo udana.

Maria Radolińska