Prezentacja uczniów klasy szóstej z cyklu „W świecie mojej pasji”.

15 stycznia 2016

Tym razem uczniowie przenieśli nas w świat sportu i różnorodnych gier. Michał i Bartek opowiadali o swojej przygodzie z piłką nożną, a Alek i Adam prezentowali ulubione gry  planszowe i komputerowe.

Prezentacja o sporcie podobała mi się bardziej. Dowiedzieliśmy się, z czego składa się strój piłkarza, jak wygląda trening. Chłopcy mówili też o ulubionych drużynach. W drugiej prezentacji szczególnie zainteresowała mnie gra planszowa Carcasonne. Jej nazwa pochodzi od średniowiecznego zamku. Spotkanie było dla mnie dość ciekawe.

Kinga Milaniuk

Michał i Bartek opowiadali gdzie powstała gra w piłkę nożną. Pokazywali nam stroje i piłki. Najbardziej podobała mi się prezentacja klubów, a zwłaszcza mojego ulubionego – Barcelony. W drugiej części Alek i Adam mówili o swoich ulubionych grach. Mnie zainteresowała gra War Hammer, której poświęcone są dodatkowe zajęcia w szkole. Malujemy i sklejamy figurki, które potem ustawiamy na planszy. Jest to bardzo czasochłonne.

Staś Mazur