Przedstawienie "Mały Książę" w ramach przeglądu teatrów dziecięcych "Melpomena w szkolnej ławce".

23 kwietnia 2012

Z finału uczniowie wrócili wprawdzie bez nagród, ale z poczuciem udanego występu i radością, że mogli przeżyć kolejną aktorską przygodę.

Mieliśmy występować na końcu, więc obejrzeliśmy dwa pierwsze występy. Zrozumieliśmy, że konkurencja jest wysoka. Wydaje mi się, że udało nam się. Byliśmy bardzo spięci, na szczęście nikt nie zapomniał tekstu. Jestem bardzo zadowolony z tego występu.

Adam Grzybowski

Czekając na swój występ obejrzeliśmy dwie szkoły. Najbardziej spodobało mi się przedstawienie "Kiedy będę dorosły". Było bardzo dowcipne. Kiedy przyszła na nas pora, mimo tego, że znaliśmy wszystko bardzo dobrze, byliśmy lekko podenerwowani. Wszystko poszło zgodnie z planem i jesteśmy z siebie zadowoleni.

Marysia Sarnacka

Żałuję tylko, że mało było osób na widowni. Jak widownia jest zapełniona czuję się na scenie lepiej.

Bruno Parzych