W przyszłości chcę być...

19 listopada 2014

Za nami kolejne spotkanie z cyklu „W przyszłości chcę być…”. Tym razem o pracy w magazynie wnętrzarskim, o aranżacjach wnętrz i specjalnych sesjach zdjęciowych opowiedziała nam pani Karolina Klepacka. Dzieci  miały okazję dowiedzieć się sporo o samym charakterze pracy, a także podziwiać zupełnie bajeczne pomysły na urządzenie dziecinnych pokoi. Co więcej, z nieukrywaną radością odkryły jak wiele ciekawych rzeczy można wyczarować z pozornie bezużytecznych przedmiotów.

Spotkanie z mamą Rysia było bardzo interesujące, ponieważ opowiadała o ciekawych projektach. Wiele pokazanych rzeczy sam chcę zrobić. Bycie architektem wnętrz wydaje mi się bardzo kreatywne. Zaczynam zastanawiać się nad taką pracą.

Mikołaj Marciszewski

Całe wystąpienie było świetne. Mama Rysia opowiadała nam o swojej pracy. Jest ona aranżatorką wnętrz. Uważam, że to bardzo ciekawe, twórcze zajęcie.

Bartek Faber

Ta prezentacja była wyjątkowo interesująca, ponieważ dowiedziałam się wielu rzeczy, o których wcześniej nie wiedziałam. Najbardziej zaciekawiło mnie, że ta pani nie tylko przygotowuje pomieszczenia do sesji zdjęciowej, ale także wymyśla projekty różnych rzeczy – „zrób to sam”.  Uważam, że to była najciekawsza prezentacja, jaką mieliśmy.

Karolina Sieradzan