W przyszłości chcę być...

21 stycznia 2016

W kolejnej odsłonie cyklu „W przyszłości chcę być” gościliśmy w naszej szkole przedstawiciela policji pana Mariusza Lenczewskiego. Podczas tego spotkania zapoznaliśmy się z pracą policji i wysłuchaliśmy ciekawej prelekcji na temat niebezpieczeństw, zagrożeń występujących zarówno w świecie realnym,  jaki i wirtualnym. Dowiedzieliśmy się jakiego typu zachowań należy unikać,  by nie narazić się na zagrożenie ze strony obcych osób. Usłyszeliśmy również wiele o tzw. cyberprzemocy i różnych przestępstwach w sieci. Spotkanie było ciekawe i pouczające.

Uważam, że spotkanie z panem policjantem było bardzo interesujące. Opowiedział nam wiele o zagrożeniach, które mogą wystąpić w świecie rzeczywistym i w sieci.

Antek Grabowski

Tematy, które poruszył pan Mariusz Lenczewski bardzo mnie zaciekawiły. Pan policjant dał nam kilka dobrych rad, kiedy np. zostajemy sami w domu. Zwrócił naszą uwagę na wiele niebezpieczeństw, które czyhają na dzieci. Myślę, że praca w policji jest bardzo interesująca.

Livia Strączyńska

Spotkanie było bardzo ciekawe. Dużo się dowiedziałam na temat zagrożeń,  na które jesteśmy narażeni  w świecie  współczesnym i w świecie komputerów.

Laura Reszka