PSP 114 na 100-lecie Grochowa

8 maja 2016

W ramach obchodów 100-lecia przyłączenia Grochowa do Warszawy uczniowie naszej szkoły (klasy II, III) zaprezentowali wyjątkowy spektakl pt. „Wielki Czarodziej Oz” na podstawie L.Franka Bauma w reżyserii A. Mateckiej. Wydarzenie to odbyło się w Promie Kultury w ramach projektu „Szkolna sztuka”. Zarówno rodzice,  jak i zaproszeni goście mogli podziwiać wspaniałe kreacje aktorskie, które stworzyli na potrzeby tej sztuki nasi młodsi uczniowie. „Wielki Czarodziej Oz” podbił serca zgromadzonej publiczności i bez wątpienia na długo pozostanie w naszej pamięci.

W niedzielne popołudnie razem z klasą III  spotkaliśmy się w Promie Kultury. Zanim odbyło się nasze przedstawienie uczestniczyliśmy w próbach. Na początku trochę się stresowałam całym wydarzeniem, ale później udało się opanować tremę i wszystko wypadło znakomicie.

Nela Tołwińska

Tym razem zaprezentowaliśmy nasze przedstawienie pt. „Wielki Czarodziej Oz” w Promie Kultury. Byłam pod wielkim wrażeniem całego zaplecza- przestronne garderoby, mnóstwo miejsca za kulisami. Grało nam się świetnie nie było żadnych niespodzianek ani wpadek. Każdy z nas odegrał swoją rolę najlepiej jak potrafił. Nasi rodzice byli zachwyceni i dumni z nas.

Marysia Lityńska