PSP 114 w Promie Kultury

8 maja 2016

Z okazji 100-lecia przyłączenia Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia do Warszawy, nasza szkoła wzięła udział w różnorodnych wydarzeniach upamiętniających te okrągłą rocznicę. Z tego właśnie powodu dnia 8 maja w PROMIE KULTURY uczniowie klasy II i III wystawili spektakl pl. "Wielki Czarodziej Oz" w reżyserii Anny Mateckiej, z akompaniamentem Małgorzaty Ścibisz. Ciężka praca uczniów i nauczycieli przyniosła ogromny sukces i należycie uświetniła tak radosne wydarzenie.

Bardzo podobało mi się występowanie na takiej scenie, bo tam jeszcze nie gościliśmy i było to dla nas fantastyczne uczucie.

Julia Tuzimek