Rozpoczęcie Roku Szkolnego

1 września 2011

Tegoroczną uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego wypełnił niemal w całości wspaniały koncert skrzypcowy Pana Sławomira Tomasika, który wraz z małżonką, akompaniującą artyście na fortepianie, wykonał trzy utwory. Występ zrobił na słuchaczach duże wrażenie.
Po koncercie gruntownie odnowione sale i korytarze szkolne wypełniły się gwarem roześmianych dzieci. Wspominano wakacje, dorośli zaś zajęli się sprawami organizacyjnymi. Pierwszy dzień szkoły upłynął w miłej atmosferze.

W czwartek, 1.09.2011 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. O godzinie 11:30, zebrani w górnej sali, mieliśmy okazję wysłuchać znanego skrzypka Pana Sławomira Tomasika. Koncert był krótki lecz bardzo interesujący. Po nim Pani Dyrektor zaprosiła rodziców i wychowawców na zebranie. Uważam, że cała uroczystość była bardzo udana. Cieszę się z powrotu do szkoły.

Magdalena Maria Szwet

Przyszedłem do szkoły zaskoczony, że została wizualnie zmieniona. Stołówka odnowiona, nowe podłogi, dodatkowa klasa. Koncert był krótki, ale ciekawy. Jestem mile zaskoczony.

Bruno Parzych

Mieliśmy zaszczyt wysłuchać koncertu wykonanego przez światowej sławy skrzypka Sławomira Tomasika i pianistkę Izę Tomasik. Koncert był bardzo dobry ale najbardziej ucieszyłem się ze spotkania z kolegami, koleżankami i nauczycielami.

Marek Piętka

Po wspaniałym koncercie oglądałam naszą odnowioną szkołę, po czym poszłam do domu. To było niesamowite przeżycie, które zapamiętam do końca życia.

Sylwia Jóźwiak

Pan Tomasik zagrał trzy utwory, bardzo podobał mi się sposób wydobywania dźwięku z instrumentu oraz to, że artysta przeżywał każdą nutę. Na końcu zeszliśmy do naszej nowej klasy, ale ja jednak wolałem naszą starą klasę. Według mnie rozpoczęcie roku było bardzo udane, muszę przyznać, że co roku jest lepsze.

Jan Bombuy