Rozpoczęcie Roku Szkolnego

1 września 2014

W powietrzu da się wyczuć subtelny zapach nowych książek i czystych zeszytów, ostrużyny świeżo zatemperowanych ołówków fruwają w ostatnich podmuchach lata, popiskują gumki-myszki, a to znaczy, że nadszedł kolejny rok szkolny. Witajcie w szkole! Przed nami mnóstwo rzeczy do odkrycia!

Na dobry początek rozpoczęliśmy niezwykłym koncertem Marcina Maseckiego, świetnego pianisty i laureata Paszportu Polityki, który specjalnie dla nas zagrał kilka porywających utworów.

Rok szkolny rozpoczął się niezwykłym koncertem i było to prawdziwe przeżycie. Drugi taki już się chyba nie zdarzy. Chciałabym umieć tak grać. Ten koncert na długo pozostanie w mojej pamięci.

Karolina Sieradzan

Wakacje się skończyły. Pani Dyrektor przywitała nas w szkole i zapowiedziała koncert pianisty. Pan grał  bardzo skoczne i wesołe utwory. Dobrze tak zacząć nowy rok!

Weronika Tomczykiewicz

Tym razem podczas rozpoczęcia roku odwiedził  nas światowej sławy pianista. Utwory, które grał przypominały mi muzykę z westernów.  Mam bardzo miłe wspomnienia po tym koncercie. Chciałbym go jeszcze kiedyś posłuchać.

Michał Szatkowski