Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2012/2013

3 września 2012

Dnia 3 września 2012r. ostatecznie rozstaliśmy się z wakacjami, by uroczyście świętować nadejście Nowego Roku Szkolnego.

Podczas części oficjalnej Pani Dyrektor powitała wszystkich nauczycieli, uczniów i ich rodziców oraz złożyła życzenia pomyślności i sukcesów w nadchodzących miesiącach nauki.

W drugiej części spotkania inauguracyjnego odbył się koncert krakowskiego zespołu Tempero.

Szkoła jest miejscem, którego podczas wakacji najbardziej mi brakowało. Trudno mi było przetrwać dwa długie miesiące bez przyjaciół, nauczycieli i nauki, którą bardzo lubię. Cały czas czekałam na wrzesień i rozpoczęcie roku. Najlepsze było to, że szkoła przygotowała na nasz powrót wspaniały koncert i odnowiła swoje oblicze. Podczas występu największe wrażenie robiło to, że muzycy doskonale współpracowali i usłyszeliśmy wspaniałą grę skrzypiec, kontrabasu, akordeonu i perkusji.

Blanka Chmielewska

Bardzo się cieszę, że wróciłam do szkoły, ponieważ tęskniłam za swoją klasą. Występ krakowskiego zespołu - podczas części oficjalnej rozpoczęcia . był dla mnie wielkim zaskoczeniem. Muzyka była bardzo oryginalna, piękna i kojąca. Można było usłyszeć grę skrzypiec, akordeonu, a także egzotycznych dzwonków, grzechotek i marakasów. Nie wiem czy kiedykolwiek w naszej szkole odbył się lepszy koncert. Ogólnie było fantastycznie posłuchać tak wspaniałej muzyki i spotkać się z przyjaciółmi.

Martyna Koniecka

Rozpoczęcie roku szkolnego było udane, a koncert w wykonaniu zespołu Tempero bardzo mi się podobał, ponieważ muzycy zaprezentowali ciekawe utwory i idealnie ze sobą współgrali. Każdy fragment ich występu był niepowtarzalny. Bardzo się cieszę, że już minęły wakacje i idziemy znowu do szkoły.

Natalia Ryfińska