Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2012/2013

3 września 2012

Dnia 3 września 2012r. ostatecznie rozstaliśmy się z wakacjami, by uroczyście świętować nadejście Nowego Roku Szkolnego.

Podczas części oficjalnej Pani Dyrektor powitała wszystkich nauczycieli, uczniów i ich rodziców oraz złożyła życzenia pomyślności i sukcesów w nadchodzących miesiącach nauki.

W drugiej części spotkania inauguracyjnego odbył się koncert krakowskiego zespołu Tempero.

Pierwszego dnia w szkole odbył się występ zespołu Tempero z Krakowa. Muzycy uświetnili uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Jeden z nich grał na skrzypcach, drugi na akordeonie, trzeci na kontrabasie, a czwarty na perkusji. Koncert bardzo mi się podobał. Szczególnie zaciekawił mnie skrzypek, który grał z niezwykłą precyzją. Wszystkie instrumenty wzajemnie się dopełniały i wykonanie utworów było naprawdę wspaniałe. Mam nadzieję, że zespół ten jeszcze kiedyś nas odwiedzi.

Basia Szatkowska

Rozpoczęcie roku tradycyjnie już było okazją do wysłuchania zaproszonych artystów. Koncert zespołu Tempero nie podobał mi się, ponieważ nie słucham takiej muzyki. Jednak sposób w jaki muzycy rozumieli się na scenie zrobił na mnie wrażenie. Najciekawszy występ dał skrzypek. Pierwszy wrześniowy dzień w szkole przypomniał również o tym, że czeka nas ostatni, intensywny rok pracy. Wiem, że będzie ciężko, ale cieszę się, że jestem w najstarszej klasie.

Przemek Rek