Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/2014

2 września 2013

Jeszcze mamy kwiatki we włosach i gwiazdy pod powiekami, a już trzeba się pożegnać z latem, siąść do książek i rozpocząć Nowy Rok Szkolny. Rok szczególny dlatego, że będący początkiem zupełnie nowego etapu edukacji. Pora porzucić łatkę „maluchów” i zmierzyć się z pierwszym krokiem dorosłości. Czekają na nas różne przedmioty, różni nauczyciele, różne stopnie i różne… przygody. Tak!

Bo szkoła to nie tylko trudny obowiązek, to przede wszystkim niezwykła podróż po świecie nauki i kultury. Szkoła to poznawanie świata od kuchni! Ale także nowe przyjaźnie, nowe zainteresowania, nowe opowieści i nowi, ciekawi ludzie. Dlatego nie trzeba żałować minionego lata i zanurzyć się w szkołę, tak jak zanurzamy się w las, w rzekę, w cały wakacyjny świat – z radością i ciekawością!

Rozpoczęcie roku szkolnego bardzo mi się podobało. Głównie dlatego, że była orkiestra i wreszcie spotkałem się z kolegami.
                                                                                                                                  Oliwier Kruszyński

Na rozpoczęciu roku był bardzo ładny  koncert. Pani Dyrektor mówiła ciekawe  rzeczy i bardzo mi się podobało.
                                                                                                                               Grzegorz Młodożeniec

Na rozpoczęciu roku szkolnego było nietypowo, ale bardzo przyjemnie. Podobało mi się ponieważ bardzo lubię muzykę klasyczną.
                                                                                                                              Weronika Toczykiewicz