Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015

1 września 2014

Zgodnie z tradycją NOWY ROK SZKOLNY W PSP nr 114 powitaliśmy pięknym koncertem, tym razem w wykonaniu pana Marcina Maseckiego - wybitnego polskiego pianisty. Nasz wyjątkowy gość został uhonorowany wieloma nagrodami m.in. jako pianista solowy - zdobył I Nagrodę i złoty medal w pierwszym Międzynarodowym Konkursie Pianistów Jazzowych w Moskwie oraz nominację do Paszportów Polityki w 2013 r.

Po zakończeniu części artystycznej wszyscy uczniowie wraz z rodzicami udali się do swoich klas na krótkie zebranie. U progu nowego roku szkolnego życzymy wszystkim uczniom samych sukcesów oraz satysfakcji z poznawania i odkrywania nowych obszarów wiedzy.

Po cudownych wakacjach jak co roku przyszliśmy do szkoły. Pani Dyrektor przedstawiła wszystkim pianistę, który zagrał nam kilka pięknych utworów. Po wakacjach miło było spotkać swoje koleżanki i kolegów i swoją ulubioną wychowawczynię.

Karina Kalicka

Pierwszego września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Mieliśmy okazję wysłuchać wyjątkowego pianisty p. Marcina Maseckiego. Po dwóch miesiącach przerwy przywitaliśmy szkołę oraz wszystkich kolegów  i nauczycieli. Po takim wypoczynku pora zabrać się do pracy.

Jakub Cybulski

Nowy rok szkolny powitałem ze średnim entuzjazmem. Tak świetnie się bawiłem podczas wakacji, że żal mi było zostawiać lato za sobą. Wiem jednak, że moja szkoła to wspaniałe miejsce i można tam przeżyć super przygody związane z nauką. Jestem gotów być dobrym uczniem i będę starał się wypełniać moje obowiązki wzorowo.

Jonek Herman