Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

2 września 2019

Za nami uroczyste rozpoczęcie nowego  roku szkolnego. Podczas inauguracji wysłuchaliśmy wspaniałego koncertu w wykonaniu wybitnych muzyków Pani  Joanny Gatniejewskiej i Pana Michała Pindakiewicza. Po zakończeniu części  artystycznej  odbyły się zebrania klasowe z wychowawcami. Wszystkim uczniom wraz z nowym rokiem szkolnym życzymy samych sukcesów, wytrwałości w realizacji zamierzonych celów oraz cudownych i wspaniałych chwil w PSP 114.

Podczas pierwszego dnia w szkole po wakacyjnej przerwie wysłuchaliśmy uroczystego koncertu. Cieszyłem się, że po tak długim czasie spotkam się ze swoimi kolegami. Jesteśmy już w klasie trzeciej!

Bruno Bartnowski

W naszej szkole zawsze rozpoczynamy nowy rok szkolny koncertem muzycznym. W tym roku naszymi gośćmi byli muzycy, którzy zachwycili publiczność grą na gitarze oraz flecie. Po koncercie nasza wychowawczyni zaprosiła rodziców na zebranie klasowe. Mam nadzieję, że będzie to fajny i ciekawy rok.

Marlena Radzikowska