Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

2 września 2019

2 września rozpoczęliśmy naukę w czwartej klasie. To dla nas duża zmiana, więc przyszliśmy do szkoły bardzo ciekawi, jak to wszystko będzie wyglądać.

Jeszcze przed główna uroczystością poznaliśmy naszą nową wychowawczynię – panią Anię. Czekała na nas w sali. Był czas na krótką rozmowę z nami i naszymi rodzicami.

Następnie wszyscy razem  w całkiem dobrych humorach poszliśmy na uroczystość rozpoczęcia. Pani Dyrektor powitała uczniów i ich rodziców. Przedstawiła nowych nauczycieli, także naszą panią.

Mieliśmy okazję wysłuchać koncertu muzycznego. To już nasza szkolna tradycja!

Muzyka łagodzi obyczaje i daje mnóstwo pozytywnych wrażeń. Tak rozpoczęty rok szkolny musi być udany!

Wróciliśmy z rodzicami do sali, żeby jeszcze porozmawiać z naszą nauczycielką. Miło było znowu spotkać się ze znajomymi. Mamy też nowa koleżankę!

Nowa wychowawczyni, nowa koleżanka, nowe przedmioty lekcyjne, nowe książki.

Od jutra nauka, ale coś nam podpowiada, że to będzie cudowna przygoda!