Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

2 września 2019

W tym roku wysłuchaliśmy wyjątkowego koncertu muzyki poważnej. Duet stanowili muzycy grający na gitarze klasycznej oraz flecie poprzecznym. Wysłuchaliśmy trzech nastrojowych, bardzo spokojnych utworów. Po koncercie miały miejsce zebrania klasowe. Życzymy dzieciom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

Byłam smutna, że skończyły się wakacje, lecz otuchy dodawała mi myśl, że poznam nowe dzieci, zobaczę się z przyjaciółkami i że naszym wychowawcą będzie pan od matematyki. W końcu się zaczęło. Pani Dyrektor gorąco nas powitała i przedstawiła nauczycieli. Potem był koncert. Grała flecistka i gitarzysta. Muzyka moim zdaniem była interesująca, chociaż po jakimś czasie mi się zaczęło nudzić. Potem były brawa i poszliśmy z rodzicami i wychowawcą do klasy. Kiedy wróciłam do domu przeczytałam plan, zaczęłam porządkować zeszyty i się spakowałam. Oby to była udana piąta klasa.

Ola Klank

2 września rozpoczął się kolejny rok szkolny. Ucieszyłam się, że spotkałam swoje koleżanki i kolegów lecz z drugiej strony było mi smutno, że wakacje się skończyły. Koncert był dobry choć nie był to mój ulubiony styl. W końcu okazało się, że  to był bardzo fajny dzień a nasz nowy wychowawca – super.

Zosia Petrusiewicz

Wczoraj bardzo się bałam, ale 2 września poznałam nowe osoby – nauczycieli, koleżanki i kolegów. Było super. Podoba mi się w tej szkole.

Alicja Chrapkowska