"Śladami swoich ulubionych zwierząt" - wycieczka do warszawskiego zoo.

13 czerwca 2008

Za każdym razem, kiedy odwiedzamy zoo jesteśmy pod wielkim wrażeniem zachowań niektórych zwierząt. Jak zwykle towarzyszyła nam atmosfera pełna zabawy i humoru. A oto niektóre opinie uczniów klasy 2:

Oczami uczniów - "Śladami swoich ulubionych zwierząt" - wycieczka do warszawskiego zoo.
W piątek poszliśmy do zoo. Widzieliśmy tam różne zwierzęta, najbardziej podobały mi się flamingi, wielbłądy, niedźwiedzie i papugi. Było bardzo przyjemnie. Podobał mi się też plac zabaw, który był na terenie zoo.

Marysia Sarnacka

Wycieczka była ciekawa. Pogoda nam dopisała, był piękny słoneczny dzień. Na początku oglądaliśmy ptaki, potem kangury a także słonie. Następnie zobaczyliśmy żyrafę, która ku mojemu zaskoczeniu, otwierała i zamykała furtkę. Była to dość zabawna scena.

Na chwilę zatrzymaliśmy się na placu zabaw, aby pobawić się. Po zabawie udaliśmy się , aby przypatrzeć się z bliska różnym gatunkom małp. Najfajniejsze, a zarówno, najśmieszniejsze były małe małpki.

Bruno Parzych

W zoo mieliśmy okazję podziwiać wiele okazów zwierząt, m.in.: flamingi, wielbłądy, słonie, papugi, niedźwiedzie, zebry, żyrafy, małpy, pawie. Dodatkową atrakcją wizyty w zoo był przystanek na placu zabaw. Bawiliśmy się tak dobrze, że straciliśmy poczucie czasu. Nieco później zatrzymaliśmy się, aby odpocząć i coś zjeść.

Mimo, że zoo odwiedzam często, uważam, że ta wycieczka była ciekawa i interesująca.

Ewelina Rybus