Spotkanie z Krzysztofem Ibiszem

22 kwietnia 2013

Znany prezenter telewizyjny, dziennikarz, aktor w jednej osobie przez ponad godzinę rozmawiał z dziećmi, opowiadał o swoim życiu, odpowiadał na przeróżne pytania . Bardzo istotne były wskazówki, jakich udzielił uczniom. Pierwsza dotyczyła nieustępliwości, wytrwałości w dążeniu do obranego celu. Druga uwaga była zachętą do kreatywnego, twórczego myślenia, oderwanego od utartych wzorców. Te dwie cechy pozwolą na osiąganie sukcesów w wybranym przez siebie zawodzie.

Znany prezenter opowiedział nam o swojej pracy i o samej telewizji. Okazało się, że wielu uczniów zamierza pracować właśnie w tej instytucji. Dzieci miały okazję zadać kilka pytań naszemu gościowi oraz dostać zdjęcia z autografami. W przyszłości chcę mieć coś wspólnego z telewizją, więc rady pana Ibisza są dla mnie jak złote myśli. Wydaje się, że aktor jest otwartą, miłą i ambitną osobą. Cieszę się, że mogłam go spotkać.

Olga Grabowska

Ten wspaniały prezenter opowiadał o swojej karierze. Dał nam również wskazówki jak się „wybić”. Spotkanie przebiegło w wesołej atmosferze. Zaproszenie pana Ibisza było dobrym pomysłem.

Michał Sztyk – Szymański

Pan Ibisz opowiadał o swojej karierze, zapytał nas, kim chcemy być jak dorośniemy. Ogólnie spotkanie było miłe, lecz nie bardzo interesowałam się rozmową o karierze, która mnie mało ciekawi.

Julia Kuc