Spotkanie z Panią Justyną Steczkowską.

5 marca 2013

Spotkanie ze znaną piosenkarką wywołało dużo emocji. Opowiadając o swoim dzieciństwie i karierze przekazała uczniom wiele cennych uwag i wskazówek wychowawczych. Bezpośrednią, skromną postawą zjednała sobie serca dzieci. Po autografy stały długie kolejki.

Dnia 5.03 gościliśmy znaną polską piosenkarkę Justynę Steczkowską. Opowiadała o sobie, odpowiadała na nasze pytania a na koniec zaśpiewała z nami „Kolędę ludzi dobrej woli”. Spotkanie z panią Justyną było dla mnie szczególnym przeżyciem.

Jakub Guziński

…Pod koniec spotkania pani Steczkowska urządziła konkurs, w którym można było wygrać płytę lub kalendarz z autografem piosenkarki. Według mnie spotkanie było naprawdę interesujące. Najbardziej podobało mi się, jak pani Justyna opowiadała o początkach swojej kariery, kiedy pierwszy raz poszła z ojcem do szkoły muzycznej.

Mikołaj Iller

Uważam, że pani Justyna jest świetną wokalistką i cieszę się, że przyszła do naszej szkoły. Nigdy nie myślałam, że będę miała możliwość porozmawiania z kimś sławnym. Ciekawe jest to, że jest naturalna i zachowuje się jak zwykły człowiek, a nie jak artysta. To mi się w niej podoba. Często wspominała o rodzinie – rodzicach, dzieciach. Jest sobą, w przeciwieństwie do niektórych gwiazd. Miałam okazję dostać płytę, zdjęcie oraz autograf wokalistki. Jestem zachwycona tym spotkaniem i mam nadzieję, że spotkam jeszcze kiedyś panią Steczkowską.

Olga Grabowska