Spotkanie z panią Katarzyną Kowalską w ramach cyklu „W przyszłości chcę być…”

3 grudnia 2014

Dzisiaj odwiedziła naszą szkołę Pani Katarzyna Kowalska, znana piosenkarka, autorka tekstów, producentka. O jej popularności świadczy szereg wydanych platynowych i złotych płyt. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowiadania piosenkarki o uporze, z jakim dążyła do realizacji swoich marzeń.

Artystka opowiadała jak trudną drogę musiała przejść, by zostać piosenkarką. Szczególnie podobały mi się opowieści o jej nastoletnim buncie, również o tym, jak ogoliła się na łyso! Spotkania bardzo mi się podobało.

Ania Zatryb

Pani Katarzyna Kowalska opowiadała nam o swoim życiu i o okresie buntu. To wtedy postanowiła, że będzie piosenkarką. Mieliśmy coś razem zaśpiewać, ale nie starczyło czasu, bo wszyscy rzucili się po autografy.

Kacper Żołądkowski

Piosenkarka mówiła między innymi o tym, jak pomimo protestów rodziców została muzykiem. Spotkanie uważam za interesujące, bo pani mówiła tak, jak dorośli rzadko z nami rozmawiają.

Olaf Myszka