Spotkanie z Radosławem Pazurą

22 maja 2013

Za nami kolejne spotkanie z cyklu „W przyszłości chcę być…”. Tym razem o magicznej pracy AKTORA opowiadał nam Radosław Pazura.  Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze, gość obszernie zwierzył się z różnych trudności, które musiał pokonać, aby spełnić swe marzenie i cierpliwie odpowiadał na pytania młodszych i starszych uczniów. No i oczywiście – nie zabrakło autografów.

Podczas spotkania Radosław Pazur opowiedział nam swoją historię związaną z aktorstwem i ta opowieść bardzo mi się spodobała. Szkoda, że dotyczyła tylko drogi do kariery, bo byłam ciekawa dalszego ciągu, ale nasz gość już nie opowiadał dalej, tylko odpowiadał na pytania, które były rozmaite. Zdziwiłam się bardzo, kiedy się okazało, że podkłada głos Batmana! Podsumowując, spotkanie było ciekawe i nie mogę się doczekać następnego gościa!

Oliwia Boguszewska

Spotkanie z Radosławem Pazurą bardzo mi się podobało.  Ciekawie i zajmująco opowiadał o swoim życiu, był również bardzo sympatyczny, kiedy podeszliśmy po autografy.  Z uśmiechem na ustach pytał o nasze imiona.

Nicole Piórkowska

Nasz gość bardzo interesująco opowiadał o swoim zawodzie i wspomnieniach z młodości. Najbardziej zaciekawiła mnie historia jego edukacji i droga jaką trzeba przebyć, żeby zostać aktorem, ale też fakt, że dubbinguje postaci z bajek.  Były też momenty zabawne, np. gdy opowiadał o graniu w filmach ze swoim bratem.

Igor Zarzycki