Spotkanie z Radosławem Pazurą

22 maja 2013

W maju gościliśmy w szkole pana Radosława Pazurę, znanego aktora, odtwórcę wielu postaci w filmach aktorskich i animowanych, a od lat prowadzącego dobroczynną akcję honorowego oddawania krwi. Po wysłuchaniu opowiadania o pracy i zadaniu pytań, dzieci, żegnając się z aktorem, nawiązały do tej akcji, obiecując w przyszłości ją propagować.

Naszą szkołę odwiedził pan Radosław Pazura – znany aktor i młodszy brat Cezarego Pazury. Opowiadał nam o początkach swojej kariery. Studiował w Warszawie i Łodzi. Aktualnie gra w filmach i serialach oraz podkłada głos. Spotkanie bardzo mi się podobało. Nie mogę doczekać się kolejnego spotkania z tego cyklu.

Basia Szatkowska

Pan Pazura opowiadał o tym, jak został aktorem, o swojej karierze. Mówił o swojej żonie, którą spotkał w szkole aktorskiej. Najbardziej zapamiętałam to, że pan Pazura grał Batmana w serialu animowanym oraz to, że często zmieniał szkołę /porzucił jedną szkołę aktorską, aby pójść do innej/. Chociaż niezbyt interesuję się aktorstwem, uważam, że spotkanie było ciekawe.

Julia Kuc

W progach naszej szkoły gościliśmy aktora Radosława Pazurę. Opowiadał nam historię swojego sukcesu. Przypomniał o tym, że aby odnieść sukces trzeba być wytrwałym w dążeniu do celu i nie można zrażać się niepowodzeniami. Choć spotkanie było krótsze od poprzednich, uważam je za udane.

Jakub Guziński