Spotkanie z ramach cyklu "W przyszłości chcę być..." z Marią Szabłowską.

3 października 2008

W dniu 03.10.2008 r. Naszą szkołę odwiedziła Maria Szabłowska - muzyczna dziennikarka. Pani Maria jest znana zarówno z radia, jak i z telewizji - wspólnie z Krzysztofem Szewczykiem prowadzą program "Wideoteka Dorosłego Człowieka".

Od pani Marii dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy np. jak to jest pracować w telewizji i radiu, jak to jest kiedy jest się rozpoznawanym na ulicy. Zadawaliśmy wiele... wiele pytań. Nasz gość opowiedział Nam też o sobie, o swoich marzeniach, planach na przyszłość... ale szczegółów nie możemy zdradzić. Poniżej komentarze pierwszoklasistów:

Oczami uczniów - Spotkanie z ramach cyklu "W przyszłości chcę być..." z Marią Szabłowską.
Było bardzo fajnie. Pani Maria opowiadała wiele interesujących rzeczy. Opowiadała też o gwiazdach, które gościły w programie "Wideoteka Dorosłego Człowieka".

Katarzyna Nawrot

Warto było uczestniczyć w spotkaniu z Panią Marią. Dzieci zadawały wiele pytań, więc dużo się dowiedziałam o życiu Naszego gościa. Spotkanie było bardzo udane!

Natalia Ryfińska

Z opowiadań Pani Marii dowiedzieliśmy się wiele o piosenkarzach i piosenkarkach, które były gośćmi w programie, ale i nie tylko. Było Nam bardzo miło, że odwiedziła Nas taka sławna gwiazda telewizyjna.

Dawid Łojek