Świat książki

5 czerwca 2013

Czytanie jest niezwykle ważne i nie można bagatelizować jego znaczenia w ogólnym rozwoju uczniów. Dlatego tak ważne są takie spotkania, które pokazują, że czytanie książek może być hobby. Ignacy z III klasy bardzo ciekawie opowiedział nam o swoich ulubionych książkach w ramach cyklu “W świeci mojej pasji“.

Spotkanie bardzo mi się podobało, Ignacy opowiadał o wielu książkach, np.. o “Władcy Pierścieni” czy “Dzienniczku Cwaniaczka”. Urzekł mnie czas, jaki Ignacy poświęca książkom. Mam nadzieję, że w naszej szkole będzie wiele takich spotkań, w których będziemy mogli porozmawiać o książkach.

Michał Wojciekchowski

Według mnie spotkanie było nudne, nie bardzo odnalazłem się na nim i w tym temacie. Mam nadzieję, że następne będą ciekawsze.

Ryszard Lewandowski