W świecie mojej pasji...

12 maja 2016

W czwartek 12 maja mieliśmy niepowtarzalną okazję poznać bliżej sport ekstremalny jakim jest wyczynowa jazda na BMXie i hulajnodze. Mogliśmy dowiedzieć się jak dokładnie nazywają się wszystkie części roweru i hulajnogi, do czego służą, jak się nimi posługiwać i jak wykonywać łatwiejsze i trudniejsze sztuczki. Dowiedzieliśmy się skąd wzięło się zamiłowanie do tak niebezpiecznej, a jednocześnie widowiskowej jazdy. Wszystko to za sprawą cyklu "W świecie mojej pasji..." i Mikołaja Marciszewskiego, wychowanka naszej szkoły i ucznia klasy VI, którego od najmłodszych lat fascynowala tak ekstremalna jazda na dwóch kółkach.

Mikołaj zarazil  nas swoją pasją, byliśmy pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności.

Marianka Bocheńska

Chciałabym tak szybko jeździć, ale wiem, że do tego potrzebny jest specjalny sprzęt.

Marta Zaremba