W świecie mojej pasji

14 listopada 2013

Po raz  kolejny odbyło się w naszej szkole spotkanie z cyklu „W świecie mojej pasji”. Uczennica klasy szóstej, Oliwia Boguszewska, opowiedziała nam o swojej pasji  podróżowania oraz książkach, które bardzo lubi czytać. Mówiła o ciekawych zakątkach świata, poznaliśmy wiele pięknych miejsc, do których warto się wybrać. Usłyszeliśmy również jak ważna rzeczą w jej życiu jest czytanie  książek. Całe spotkanie było bardzo interesujące i dostarczyło dzieciom wielu nowych informacji.

Oliwia bardzo ciekawie opowiadała o podróżach do różnych krajów, chciałbym też to wszystko zobaczyć.

Andrzej Lichacz

Bardzo mi się podobało jak Oliwia opowiadała o Ameryce i o książkach, które przeczytała.

Marika Korytkowska

Bardzo chciałabym zwiedzić te wszystkie miejsca, w których była Oliwka.

Weronika Stańkowska