W świecie mojej pasji...

19 lutego 2013

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy cykl spotkań „W świecie mojej pasji”, w którym dzieci przedstawią koleżankom, kolegom i nauczycielom swoje talenty i zainteresowania. Jako pierwsza swe osiągnięcia zaprezentowała uczennica klasy szóstej, Basia Szatkowska. Chodzi ona jednocześnie do szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Spotkanie było zatem nie tylko opowiadaniem o zainteresowaniach, lecz również przepełniała je muzyka.

O godzinie 11.15 wszystkie klasy poszły na spotkanie pt. „W đwiecie mojej pasji”. Basia na początku zagrała trzy utwory Sonatinę, i dwie etiudy. Od razu był widać, jak dobrze gra na pianinie i jak wiele wysiłku musiała włożyć w zdobycie tej umiejętności. Całe wydarzenie wywarło na mnie wielkie wrażenie.

Mikołaj Iller

19 lutego odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „W świecie mojej pasji”. Koleżanka z naszej klasy, Basia Szatkowska zaprezentowała swoje umiejętności grając na pianinie Sonatinę i etiudy A-dur i C-dur. Po zagraniu trzech utworów Basia odpowiadała na nasze pytania. Spotkanie bardzo mi się podobało. Umiejętności Basi zrobiły na mnie spore wrażenie. Żywię nadzieję, że pasje innych uczniów są równie ciekawe, jak pasja Basi.

Jakub Guziński