W świecie pasji

15 stycznia 2016

Uczniowie z klasy szóstej: Adam, Alek, Bartek i Michał podczas spotkania z cyklu „W świecie mojej pasji” wprowadzili nas w świat współczesnych gier komputerowych, planszowych, oraz przedstawili nam różne gry zespołowe w tym najbardziej popularną wśród chłopców i nie tylko-piłkę nożną. Spotkanie było ciekawe i wzbudziło zainteresowanie naszych uczniów.

W piątek byliśmy na spotkaniu z czterema chłopcami z klasy szóstej. Podczas tego spotkania  poznałem gry strategiczne na komputer np. Cywilizacja 4, „Cezar” oraz dowiedziałem się wiele ciekawych rzeczy na temat piłki nożnej.

Alek Rylski

Spotkanie było ciekawe. Wśród prezentowanych gier najbardziej spodobała mi się gra komputerowa „Warhammer”. Dowiedziałem się, że jest to fabularna gra fantasy.

Michał Teodorczuk

Tym razem spotkanie z cyklu „W świecie mojej pasji” było podzielone na dwie części. W pierwszej zaprezentowano różne gry komputerowe, druga część dotyczyła piłki nożnej. Ja również jestem fanem futbolu i interesują mnie tego typu zagadnienia.

Antek Grabowski