Szkolna Wigilia.

19 grudnia 2008

W ostatni dzień zajęć przed świętami w szkole została zorganizowana Wigilia. Cała szkoła przyozdobiona była w piękne, mieniące się ozdoby. W naszej klasie był nawet bałwan - chociaż tylko z waty oraz choinki - sztuczna i z papierowych łańcuchów... To wszystko tworzyło niepowtarzalną atmosferę... ciepła, spokoju. Na twarzy każdego ucznia i nauczyciela rysował się uśmiech.

Uroczysta Wigilia z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli to nasza szkolna tradycja. Tak jak w poprzednich latach, tak i w tym roku zebraliśmy się w auli by życzyć wszystkim wesołych świąt Bożego Narodzenia i podzielić się opłatkiem. Po złożonych życzeniach świątecznych nastąpiła część artystyczna.

Na koniec tego magicznego spotkania, czekały na nas pyszne ciasta i inne świąteczne smakołyki.

Oczami uczniów - Szkolna Wigilia.
Było bardzo fajnie na Wigilii. Moje bezy, które przygotowałam razem z mamą tak szybko zniknęły ze stołu, że nawet ich nie zauważyłam. Najwidoczniej bardzo smakowały innym.

Nadia Jóźwiak

To był dzień inny niż wszystkie. Każdy z nas przyniósł cos do jedzenia lub picia dlatego stół, aż uginał się od różnych pyszność.

Piotr Walasek

Dzielenie się opłatkiem to bardzo wzruszający moment. Złożyłem świąteczne życzenia wszystkim koleżankom i kolegom z mojej klasy oraz naszej pani.

Dawid Łojek