Szkolne Mistrzostwa Wiedzy 2013

26 listopada 2013

Za nami kolejne Szkolne Mistrzostwa Wiedzy.  Był to czas wielkich emocji, ale też ogromnego stresu i tremy dla naszych uczniów. Do finału zakwalifikowały się 4 osoby z  klas I-III i 4 osoby z klas IV-VI.  Dzieci losowały pytania z: języka polskiego, etyki, j. angielskiego, przedmiotów artystycznych, środowiska społeczno-przyrodniczego i matematyki. Poziom konkursu był bardzo wysoki, dlatego potrzebna była dogrywka uczestników. Zwycięzcą w grupie młodszej klasy I-III został Staś Mazur  z III klasy, miejsce drugie zajął Adam Gajewski  z kl. II B, III miejsce zajęła Marika Strupiechowska  z III klasy. W klasach starszych IV-VI zwycięzcą został Kacper Żołądkowski, II miejsce zajął Grzegorz Młodożeniec a III Weronika Słomkowska.

Gratulujemy wszystkim finalistom!

Moim zdaniem konkurs był bardzo fajny, jak każdego roku. Jest dobry na sprawdzenie swojej wiedzy.

Albert Dybowski

Najbardziej byłem pod wrażeniem, że prezenty w konkursie wiedzy były naprawdę wielkie, jeden mnie przerastał.

Andrzej Lichacz

Następnym razem chciałbym wygrać.

Olgierd Grabowski

Opłacało się wygrać konkurs wiedzy bo były bardzo cenne nagrody. Zabrakło mi jednego punktu, aby wejść do półfinału i też mogłabym wygrać.

Marika Korytkowska