Szkolne Mistrzostwa Wiedzy 2013

26 listopada 2013

19 i 26 listopada odbyły się kolejne Mistrzostwa Wiedzy z udziałem naszych uczniów. Wszyscy dzielnie przystąpili do odpowiedzi na pytania za 1,2 i 3 punkty z różnych dziedzin wiedzy. Do ostatniego dnia Mistrzostw Wiedzy emocje nas nie opuszczały. Trzymaliśmy kciuki za nasze koleżanki i naszych kolegów, którzy dostali się do finału. Z naszej klasy drugie miejsce zajął Adam Gajewski. Gratulujemy i życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów i wielu wyróżnień.

Mistrzostwa Wiedzy dla mnie to bardzo ważne wydarzenie. Odpowiadaliśmy wszyscy na pytania z różnych przedmiotów i za określoną liczbę punktów. Najlepszy z naszej klasy okazał się Adaś Gajewski, który przeszedł do kolejnego etapu. Ostatecznie zajął drugie miejsce. Serdecznie mu gratuluję.

Ania Malicka

W listopadzie w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Wiedzy. W tym roku troszeczkę mniej się denerwowałam i stresowałam. Gdy okazało się, że Adam z naszej klasy przeszedł do finału bardzo mu kibicowaliśmy. Byliśmy z niego dumni, gdy dowiedzieliśmy się, że uzyskał drugie miejsce.

Karolina Kijanowska

Na początku myślałem, że przegram, ale gdy przeszedłem do II etapu –postanowiłem dzielnie walczyć do końca. Udało mi się zająć drugie miejsce. W nagrodę dostałem fantastyczny mikroskop.

Adam Gajewski