Szkolne Mistrzostwa Wiedzy 2013/2014

26 listopada 2013

Za nami kolejne Szkolne Mistrzostwa Wiedzy.  Był to czas wielkich emocji, ale też ogromnego stresu i tremy dla naszych uczniów. Do finału zakwalifikowały się 4 osoby z  klas I-III i 4 osoby z klas IV-VI.  Dzieci losowały pytania z: języka polskiego, etyki, j. angielskiego, przedmiotów artystycznych, środowiska społeczno-przyrodniczego i matematyki. Poziom konkursu był bardzo wysoki, dlatego potrzebna była dogrywka uczestników. Zwycięzcą w grupie młodszej klasy I-III został Staś Mazur  z III klasy, miejsce drugie zajął Adam Gajewski  z kl. II B, III miejsce zajęła Marika Strupiechowska  z III klasy. W klasach starszych IV-VI zwycięzcą został Kacper Żołądkowski, II miejsce zajął Grzegorz Młodożeniec a III Weronika Słomkowska.

Gratulujemy wszystkim finalistom!

Było nawet miło jak odpowiadałam przed komisją, ale i tak trochę się bałam.

Marika Strupiechowska

Konkurs był ekscytujący, podobały mi się plakaty i doping kolegów ze starszych klas.

Olaf Rejewski

Było bardzo strasznie wystąpić przed komisją szczególnie wtedy, kiedy nie wiedziało się jak odpowiedzieć na pytanie.

Amelia Ryń

Najciekawsze było to, że odkryliśmy czego nie umiemy. Jak ja dałem złą odpowiedź na pytanie to mogę się tego teraz  poduczyć.

Staś Mazur