Szkolne Mistrzostwa Wiedzy 2017

8-9 marca 2017

Tegoroczne mistrzostwa były wyjątkowo emocjonujące. Uczniowie odpowiadali na szereg pytań ze wszystkich dziedzin wiedzy objętych programem nauczania. Na szczególną uwagę zasługuje zacięta dogrywka pomiędzy dwoma faworytami: Tymonem z klasy 1 i Albertem z klasy 5. Po wyrównanej rywalizacji pierwsze miejsce zajął Albert. Gratulujemy zwycięzcy, finalistom oraz wszystkim uczestnikom.

Przed zawodami nie denerwowałam się. Niestety nie udało mi się awansować do finału, ale uważam, ze mistrzostwa były dobrą zabawą.

Ania Podstawska

Cieszę się, że udało mi się osiągnąć taki sukces. Pytania były naprawdę trudne. W finale nie wierzyłem, że uda mi się uzyskać lepszy wynik od mojego kolegi z pierwszej klasy, któremu szło świetnie, zwłaszcza z języka angielskiego.

Albert Dybowski