Szkolne Mistrzostwa Wiedzy 2019

25-27 lutego 2019

Jak co roku zgodnie z tradycją w naszej szkole odbyły się MISTRZOSTWA WIEDZY 2019. Uczniowie przez trzy dni dzielnie  zmagali się z pytaniami z różnych dziedzin wiedzy. Pytania miały różny poziom trudności. Każdy z uczestników musiał sam dokonać wyboru pytania, opracowując po drodze swoją strategię mistrza. Tegoroczni Mistrzowie Wiedzy w klasach najmłodszych to:

Victor Salt- klasa 1- I miejsce  tytuł Mistrza

Franciszek Blacha- klasa 3- II miejsce

Antonina Domagała- klasa 1- III miejsce

W klasach IV-VIII

Tytuł Mistrza zdobyła Marianna Kaniewska.

Wszystkim uczniom gratulujemy odwagi, zapału oraz chęci w dążeniu do zdobywania wiedzy.

W poniedziałek odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Wiedzy. Pytania miały różny stopień trudności. Były pytania za 1,2 i 3 punkty. Dla mnie niektóre pytania były trudne. Do półfinału dostało się kilka osób z naszej klasy. Razem z kolegami będziemy im kibicować. Jestem ciekawy, kto w tym roku wygra?

Kuba Witkowski

Dla mnie Mistrzostwa Wiedzy były trochę stresujące. Denerwowałam się czy odpowiem na pytania. Później okazało się, że nie było powodu się tak martwić. Część pytań była łatwa. Nie udało się mi przejść w tym roku do kolejnego etapu. Jestem dumna z siebie, że odważnie podeszłam do tego zadania. Nie ważny jest wynik, lecz podjęcie wyzwania.

Marlena Radzikowska