Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego

1 września 2014

Klasa szósta i kończące ją egzaminy to duże wyzwanie dla uczniów. Jednak do szkoły wszyscy wrócili z radością, a pierwszy dzień był tak ciekawy, że na długo pozostanie w pamięci uczniów. Tradycyjnie rozpoczęcie roku szkolnego w naszej szkole uświetnia koncert. W tym roku wystąpił dla nas wybitny muzyk jazzowy Marcin Masecki. Jego gra na fortepianie zrobiła na wszystkich duże wrażenie.

1 września rozpoczął się kolejny rok szkolny. Szczerze – nie mogłem doczekać się tego dnia.

Gabryś Cegieła

Koncert trwał tylko 20 minut, ale artysta grał wybornie. Raz spokojnie, raz dynamicznie. Było świetnie i chciałbym posłuchać tego jeszcze raz.

Karol Kijanowski

Tegoroczne rozpoczęcie roku było jednym z ciekawszych ze względu na piękną muzykę, jak i wyrafinowane ruchy przy instrumencie. Ten występ bardzo mnie zaciekawił i na pewno go zapamiętam!

Weronika Słomkowska

Pan Marcin Masecki wykazał się wielką pasją. Jego muzyka i ruch przy pianinie były niepowtarzalne.  Raz artysta o mały włos spadłby z krzesła. Jego występ był najbardziej fascynującym w historii mego pobytu w tej szkole.

Anna Zatryb

Cieszę się, że rok szkolny już się zaczął!

Olaf Myszka