Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2010/2011

1 września 2010

Dnia 1 września 2010r. wspólnie z innymi uczniami PSP nr 114 zgromadziliśmy się w szkolnej auli na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2010/2011. Pełni jeszcze wakacyjnych wspomnień w skupieniu wysłuchaliśmy przemówienia Pani Dyrektor, która przywitała Nas serdecznie i życzyła samych sukcesów w nadchodzącym roku.

Wysłuchaliśmy także fascynującego koncertu w wykonaniu Pani Izy Zając - wybitnej wokalistki jazzowej, której akompaniowali Panowie: Jarosław Małys - pianista, aranżer i kompozytor oraz Paweł Puszczało - kontrabasista. Zespół przybliżył Nam twórczość Duke'a Ellingtona oraz Kabaretu Starszych Panów. Gromkich braw nie było końca!

Po części oficjalnej wychowawcy klas przedstawili rodzicom szczegóły programu edukacyjnego i wychowawczego na rok szkolny 2010/2011.

Cieszymy się, że jesteśmy już uczniami klasy trzeciej!!!