Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się 4 września 2017r. Pani Dyrektor serdecznie powitała przybyłych uczniów, rodziców i nauczycieli. Życzyła wszystkim radości i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz wielu sukcesów. Następnie wszyscy wysłuchali wspaniałego koncertu w wykonaniu Violetty Łabanow – Jastrząb oraz jej gościa. Po uroczystości odbyły się zebrania klasowe z wychowawcami, podczas których zostały omówione kwestie organizacyjne.

Życzymy uczniom wielu sukcesów i owocnego roku szkolnego!

Było fajnie. Podobały mi się słowa, choć były dziwne i niewiele zrozumiałam. Opera była za głośna ale była fajna.

Maja Ziółkowska

Wczoraj było rozpoczęcie roku. Idę już do trzeciej klasy. Był koncert, na którym pani grała na pianinie a pan śpiewał niskim głosem. Bardzo mi się podobało.

Zofia Pietrusiewicz

Podczas koncertu niewiele zrozumiałem. Pan śpiewał po polsku, po włosku i chyba po niemiecku. Nie mogłem się napatrzeć jak pani uderzała w klawisze.

Aleksander de Virion