Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017

Na tegoroczny koncert inaugurujący rok szkolny złożyły się arie operowe śpiewane przez pana Dariusza Górskiego /bas/ przy akompaniamencie pani Violetty Łabanow – Jastrząb /fortepian/. Szczególny entuzjazm wzbudziła aria Skołuby ze Strasznego Dworu oraz znana dzieciom aria o plotce z opery Cyrulik Sewilski. Po koncercie uczniowie rozeszli się do swoich klas by przywitać się z wychowawcami i kolegami oraz wysłuchać najważniejszych informacji dotyczących nowego roku szkolnego.

Dzisiaj po długich w tym roku wakacjach przyszliśmy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Na wstępie odbył się koncert, w czasie którego gość z Opery Kameralnej w Warszawie zaśpiewał trzy arie: ze „Strasznego Dworu”, „Cyrulika Sewilskiego” i „Ucieczki z Seraju”. Potem wraz z rodzicami rozeszliśmy się do klas, gdzie dorośli załatwili formalności, a my mogliśmy podzielić się wrażeniami.

Stanisław Mazur

Dzisiejsze rozpoczęcie roku było specjalne, bo po raz pierwszy w naszej szkole będzie klasa siódma. Zostaliśmy zapoznani z nowymi przedmiotami i nauczycielami.

Janek Bocheński

Ten dzień bardzo mi się podobał i dodał mi dużo energii na nowy rok szkolny.

Gabriela Pańczyniak