Wieczór Artystyczny PSP 114

3 kwietnia 2014

Od początku roku uczniowie naszej szkoły pilnie się przygotowywali do bardzo ważnego wydarzenia w  uczniowskim życiu –  teatralnego występu. Na wielu, wielu próbach pod czujnym okiem nauczycieli ćwiczyli swoje role, tańce i piosenki, żeby zabłysnąć na deskach Teatru Rampa. I jak co roku świetnie się wszystko udało! Występ na prawdziwej scenie to mnóstwo emocji, na pewno na długo go zapamiętamy!

Moje wrażenia można zmieścić w dwóch słowach – było świetnie. Na początku wszystko szło jak po maśle, ale było też trochę „wpadek”. Na przykład: bardzo długo czekaliśmy na muzykę i Wera nie zdążyła się przebrać. Mimo to wszystko dobrze się skończyło, wszyscy nam gratulowali i wszystkim było wesoło. Bardzo lubię występować na scenie!

Bartek Cegieła

Według mnie wszystko było wspaniałe i ciekawe. Mimo paru zabawnych wpadek (np. Oliwierowi odpadły rzęsy) wszystko się udało. Przedstawienia innych klas też były fajne. Szczególnie podobało mi się przedstawienie „Zamieszanie w bajkach”. Zdobyliśmy też fanów wśród młodszego rodzeństwa!

Adam Dębski

Moje wrażenia z premiery są raczej dobre. Po występie IV klasy były piosenki i myślałam, że nie zdążę się przebrać. Nasza sztuka, czyli „Smerfy” nawet nieźle nam poszła i chyba nie było żadnych błędów. Było bardzo miło i przyjemnie.

Zofia Płóciennik