Wieczór Artystyczny w Rampie

3 kwietnia 2014

Za nami kolejny kwietniowy występ naszych uczniów na scenie teatru „Rampa”, podczas którego zaprezentowali oni program artystyczny przygotowany wspólnie z paniami Małgorzatą Ścibisz i Anną Matecką. Dzieci ze wszystkich klas wystawiły krótkie przedstawienia teatralne i program muzyczny stworzony z  piosenek Kabaret Starszych Panów. Wieczór Artystyczny poprowadzili trzej absolwenci naszej szkoły (teraz już studenci). Kolejny raz spędziliśmy wspaniały wieczór z kulturą i sztuką.

Moim zdaniem było bardzo fajnie, bardzo podobało mi się przedstawienie III klasy. Czułem się na scenie jak prawdziwy aktor.

Michał Zalewski

Najbardziej podobało mi się przedstawienie naszej klasy i III oraz Kabaret Starszych Panów. Bardzo ładnie grała Marika Korytkowska.

Albert Dybowski

Bardzo mi się podobało przedstawienie III klasy i scenka Alberta i Andrzeja. Dobrze się czułam na scenie, ale miałam troszkę tremę.

Weronika Stańkowska