Wieczór Teatralny 2015

31 marca 2015

Za nami kolejne wspaniałe wydarzenie czyli WIECZÓR ARTYSTYCZNY  z udziałem uczniów naszej szkoły. Jak co roku spotykamy się w teatrze Rampa by doświadczyć czegoś niezwykłego i przeżyć jedyną w swoim rodzaju prawdziwą ucztę teatralną. Zawsze ten dzień zapisuje się w naszej pamięci jako wyjątkowy , pełen niesamowitych wrażeń i wspaniałych emocji.

Nasi uczniowie przygotowują się do tego wydarzenia od wielu miesięcy, ciężką i systematyczną pracą, pokonują różne trudności pod okiem swoich nauczycieli.

W pierwszej części Wieczoru Artystycznego mieliśmy okazję zobaczyć klasę drugą w sztuce Lidii Bajkowskiej pt. „Jak strach na wróble szukał posady”. Klasa III b zinterpretowała baśń Jana Makariusa pt. „Trzy białe strzały”. Natomiast klasa III a przedstawiła „Jasia i Małgosię” według sztuki wierszem pisanej Jana Brzechwy. Mali aktorzy wspaniale odegrali swoje role wzbudzając podziw i uznanie publiczności. W drugiej części wieczoru nastąpiło ogłoszenie wyników szkolnych Mistrzostw Wiedzy i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom. Ciekawym akcentem okazał się występ klas starszych w musicalu „Grease”. Musical „Piotruś Pan” autorstwa Janusza Stokłosy też zdobył uznanie publiczności. Na zakończenie tego niesamowitego dnia klasy IV i V przygotowały niezwykle ciekawą interpretację dzieła Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pt. „Teatrzyk Zielona Gęś”.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za tak niesamowity wieczór, pełen emocji, niezapomnianych wrażeń, za magiczne chwile, które mogliśmy razem przeżyć i być jej częścią.