Wieczór Teatralny PSP 114

23 czerwca 2012

W sobotni wieczór byliśmy świadkami wielu atrakcyjnych przedstawień. Klasy młodsze poprowadziła na scenie pani Anna Matecka, klasy starsze zagrały "Wesele" Wyspiańskiego w reżyserii pana Tomasza Łysiaka. Jednak na początku przeżyliśmy wspólnie uroczystość pożegnania klasy szóstej. Była to wzruszająca chwila dla dzieci, ich rodziców i nauczycieli.

23 czerwca 2012 roku nasza szkoła zorganizowała po raz kolejny wieczór teatralny. Był on połączony z symbolicznym pożegnaniem nas jako najstarszej klasy . szóstej. Wydarzenie zostało podzielone na dwie części. Jedna część obejmowała nasz taniec, przemówienie naszego wychowawcy oraz naszej klasy do pana dyrektora, nauczycieli i przyjaciół szkolnych. Był to czas refleksji, wspomnienia wspólnie spędzonych trzech lat. Otrzymaliśmy wyróżnienia i nagrody specjalne za całoroczny trud.
Po krótkiej uroczystości odbyły się występy młodszych dzieci. Druga klasa wystąpiła z klasycznym przedstawieniem o królewnie Śnieżce, Następnie klasa "0" z inscenizacją wiersza pt. "Brudasek" i czwarta klasa z "Pchłą Szachrajką". Po przerwie osoby uczęszczające na zajęcia teatralne wystąpiły z "Weselem" Wyspiańskiego. Według mnie wydarzenie zapadnie na długo w naszej pamięci. Nigdy nie zapomnę niezwykłej atmosfery tej wyjątkowej szkoły.

Ewelina Rybus

Uważam zakończenie roku za bardzo udane i przykro mi, że to już ostatnie.

Mikołaj Lipiński

Przedstawienie udało się. Jestem bardzo zadowolona.

Marysia Sarnacka

Jest mi bardzo smutno, że odchodzę już z tej szkoły. Mam nadzieję, że w przyszłości będę miała czas, by ją odwiedzić.

Sylwia Jóźwiak