Wieczór teatralny w Rampie

14 kwietnia 2013

Punktem kulminacyjnym wieczoru były sceny ze „Snu nocy letniej” Wiliama Szekspira.  Nie zabrakło także lżejszego repertuaru. Klasa 4 wystąpiła ze sztuką „Pożarcie królewny Bluetki”. Klasa 5 przedstawiła sceny kabaretowe i własne skecze. Młodsze klasy także zaznaczyły się krótszymi występami. Miesiące ciężkiej pracy pod okiem pana Tomka, pani Ani i pani Małgosi zaowocowały przedstawieniami, które na długo pozostaną w pamięci dzieci i rodziców.

W teatrze występowały wszystkie dzieci z naszej szkoły. Najważniejszym punktem programu był „Sen nocy letniej” wystawiany przez dzieci z klas III – VI. Myślę, że przedstawienie należy zaliczyć do udanych. Włożyliśmy w nie dużo wysiłku, także w czasie długich i ciężkich prób. Cały wieczór w teatrze był interesujący. Nagrodą za nasz trud były brawa widowni. Szkoda tylko, że był to niedzielny wieczór.

Basia Szatkowska

Uważam, że wszystkie występy wypadły bardzo dobrze. Myślę, że takie wieczory są potrzebne, ponieważ dzieci mają szansę się otworzyć i pokazać swoje uzdolnienia. Mam nadzieję, że w przyszłości nadal będą takie spektakle.

Kasia Koniecko

Podczas premier teatralnych w „Rampie” występowałem w dwóch spektaklach: „Pożarcie królewny Bluetki” i „Śnie nocy letniej”. Ze względu na świetną grę aktorską spektakle wypadły bardzo dobrze. Według mnie repertuar był wyjątkowo urozmaicony, a przedstawienia bardzo się podobały publiczności.

Jakub Lutczyn