Wigilia klasowa

22 grudnia 2010

Dnia 22 grudnia 2010r. klasy IV-VI zebrały się na wspólnej, świątecznej uroczystości wigilijnej. Napełnieni duchem bożonarodzeniowej radości złożyliśmy sobie nawzajem serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności. Zanim jednak zasiedliśmy do suto zastawionego stołu, uczestniczyliśmy w ogólnoszkolnym kolędowaniu zorganizowanym w sali teatralnej. Koncert zjednoczył wszystkich uczniów, a łagodne piękno starych, polskich kolęd wyczarowało niezwykły, świąteczny nastrój.

Bardzo podobało mi się kolędowanie, ponieważ lubię śpiewać. Miłe było też dzielenie się opłatkiem z przyjaciółmi i z nauczycielami.

Olga Grabowska

Wigilia była przepiękna! Śpiewaliśmy tradycyjne, polskie kolędy i podzieliliśmy się opłatkiem. Potem poszliśmy na wspaniałą ucztę, podczas której oglądaliśmy film Było świetnie.

Jakub Lutczyn

Bardzo mi się podobało dzielenie opłatkiem z nauczycielami i kolegami. Miłe było też kolędowanie z przyjaciółmi. Zaśpiewaliśmy chyba wszystkie znane kolędy polskie. Po koncercie poszliśmy do klasy 6. i tam mieliśmy wielką ucztę. Oglądaliśmy też film pt. "Grinch - Świąt nie będzie". Wigilię szkolną uważam za udaną.

Mikołaj Iller