Wiosenne Premiery Teatralne 2018

25 marca 2018

XXI Premiery Teatralne odbyły się 25 marca w „Promie Kultury” na ulicy Brukselskiej. Można było obejrzeć spektakl na podstawie bajek Jeana de La Fontaine’a „Konik polny i przyjaciele” w wykonaniu najmłodszych uczniów. Uczniowie klasy drugiej i trzeciej przygotowali przedstawienie na podstawie legendy „Bazyliszek”. Klasa czwarta zrealizowała przedstawienie na podstawie bajki „ Jacek i Placek, czyli o dwóch takich…”, na podstawie scenariusza Cezarego Domagały, ze świetną aranżacją muzyczną Tomasza Bajerskiego. Nad całością programu artystycznego czuwały Pani Anna Matecka oraz Pani Małgosia Ścibisz.

Bardzo podobały mi się wszystkie przedstawienia, trochę denerwowałam się czy uda nam się przebierać na kolejne wystąpienia, na szczęście wszystko się udało i nikt się nie pomylił.

Klaudia Wiza