Wiosenne Premiery Teatralne 2019

4 kwietnia 2019
Najmłodsi uczniowie naszej szkoły biorą udział w wielu konkursach tematycznych . Nasza szkoła ma wieloletnią tradycję uczestniczenia w konkursach teatralnych. Zgodnie z tradycją brali udział w "Warszawskim Festiwalu Teatralnym Młodych" w Starej Prochowni.
W trakcie wielotygodniowych przygotowań i ciężkiej pracy , okazało się, że wśród naszych uczniów jest wiele osób uzdolnionych aktorsko.
Emocji podczas konkursu było co niemiara, a stres trzeba było pokonać.
Klasa IV otrzymała wyróżnienie , zaś punktem kulminacyjnym był występ zorganizowany w Centrum Promocji Kultury na Saskiej Kępie.
Budynek na ulicy Brukselskiej to miejsce szczególne dla wszelkich działań artystycznych promujących kulturę, i chętnie odwiedzane przez miejscową społeczność. Oczywiście najliczniejszą grupę osób na widowni stanowili rodzice i ich znajomi, lecz występ  wzbudził też zainteresowało wielu innych osób.
Występ udał się znakomicie, wobec czego należą się młodym adeptom sztuki aktorskiej gorące brawa i pochwały.

Występ odbył się w Starej Prochowni, byliśmy tak poddenerwowani, że nie widzieliśmy innych występów. Trochę czułam się dziwnie, ale dostaliśmy wyróżnienie.
                                                                                                                         Maja Ziółkowska

Przed  występem na Brukselskiej - wzięliśmy udział w konkursie w Starej Prochowni. Niestety nie udało się nam wygrać.
Byłem strasznie zestresowany, bo w takim konkursie byłem pierwszy raz.
Potem mieliśmy występ przed rodzicami, już było lepiej - wydaje się że poszło dobrze.
                                                                                               Aleksander de Virion

Bardzo mi się podobało (na konkursie i na występie). Było kilka wpadek, popchnęłam Gniewka który potracił Julkę. Spadł reflektor, W autokarze było wesoło. Występ się udał.
                                                                                                Aleksandra Klank

W czwartek 04 kwietnia odbyły się premiery teatralne i recytacja wierszy "Stefek Burczymucha, "Szczotka i grzebień ", "A niech to gęś kopnie " itp. Wszystkie występy się podobały.
                                                                                                          Zosia Pietrusiewicz

Bardzo mi się podobało, scena była duża, stres był ale się udało  .
                                                                                                        Michał Lubański

Bardzo mi się podobało, ponieważ nie wstydziłem się i wszystkim udało się dobrze zagrać.
Na początku gdy były próby to się denerwowałem.
                                                                                                            Staś Olechowski

Było dużo ludzi na widowni , i trochę  nerwów ale się jakoś udało.
                                                                                                              Julia Bartosiewicz