WIOSENNE PREMIERY TEATRALNE- WARSZAWSKI PROM KULTURY

25 marca 2018

W PSP 114 Dzieci mają okazję, by stanąć na scenie i zaprezentować swe artystyczne zdolności, zmierzyć się z tremą i móc dopingować kolegów i koleżanki z innych klas. W tym roku w szkolnych premierach teatralnych w PROMie kultury wystąpiły klasy I-III. Najmłodsi uczniowie zaprezentowali baśnie Jeana de la Fontaine'a, a Trzecia klasa wraz z o rok młodszymi kolegami przygotowała inscenizację legendy o Bazyliszku. Czwartoklasiści przedstawili spektakl „Opowieści księżyca”. Wszyscy Uczniowie wypadli świetnie i zostali hojnie nagrodzeni w pełni zasłużonymi brawami zachwyconej publiczności.

25 marca odbył się spektakl teatralny, w którym wystąpiły klasy I-IV. My wystawialiśmy „Bazyliszka”. Bardzo stresowałam się przed przedstawieniem. Spektakl był bardzo udany, fajnie było występować przed publicznością w teatrze. To było bardzo emocjonujące przeżycie.
                                                                                                                            Maja Ziółkowska

Przed występem bardzo się bałam, ale później okazało się, że wszystko dobrze nam poszło. Podobał mi się występ czwartej klasy. Nie mogę się doczekać, kiedy znowu wystąpię na scenie, bo było bardzo fajnie.
                                                                                                                              Antonina Ufnal